• Şimdi Arayın: + 90 216 561 62 95 
  • E-posta: info@pikselz.com
  • Çalışma Saatleri: 09:00-18:00

Reklam Çalışmalarımız ile Markanızı Bir Adım Öteye Taşıyın


Pikselz Creative Studio olarak reklam filmleri, tanıtım filmleri veya ürün videolarının hazırlanmasında teknik ekipman, çekim hizmetleri, post prodüksiyon hizmetleri, senaryo, dijital kurgu hizmetlerinin tümünü vermekteyiz. 

Reklam filmleri televizyonlar için yapılan kısa filmlerdir. Televizyon yayını içinde program aralarında, dizi veya film aralarında verilen bir ürünün ya da markanın tanıtımıyla ilgili yapılan kısa filmleri oluşturur. Günümüzde reklamlarınız için, Televizyon en verimli iletişim aracıdır.

Hedef kitleniz ve marka sektörüne göre tasarlanmış bir reklam filmi markanızın imajına değer katar ve potansiyel müşterileriniz üzerinde maksimum etkileşimi oluşturarak müşteri sayınızın artmasını sağlar. Ancak doğru hedef kitleye ulaşmak doğru ekiple çalışmaktan geçer.

Tanıtım Fimleri ile Markanızı Dünyaya Tanıtın


Tanıtım filmlerinin amacı, potansiyel müşterilere ulaşarak dikkat çekmek ve tanıtım filmi hazırlanan ürünü, hizmeti veya kurumu en doğru ve anlaşılabilir şekilde ifade etmektir.

Hedef kitleye ve marka sektörüne göre tasarlanmış bir tanıtım filmi marka imajına değer katar ve potansiyel müşterileriniz üzerinde maksimum etkileşimi oluşturarak müşteri sayınızın artmasını sağlar.

Otel, Ürün, Okul, Üniversite, İnşaat, Organizasyon, Restoran, Hastane , Fabrika gibi tüm Kurumsal alanlara yönelik Tanıtım Filmi Çekimleri yapmaktayız.

Uzman ekibimiz ile hedef kitle, sektör ve rakip analizleri gerçekleştirerek hitap ettiğiniz kişilere en doğru şekilde ulaşmanın yolunu buluyor ve film hazırlama işlemini bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Öncelikle filmin senaryosunu hazırlıyoruz. Müşteri talep ve beklentilerine göre çekimler ve görsel tasarımlar hazırlayarak video çekimlerine başlıyoruz. Animasyon & motion graphics çalışmalarıyla görseller ile ve kurgu & montaj tasarımı gerçekleştiriyoruz.

 

Siz de çağı yakalamak, rakipleriniz arasından sıyrılıp öne çıkmak ve hedef kitlenizi maksimum düzeylerde etkilemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.